Księstwo Polan- polskie księstwo w Haven & Hearth


#1 2010-06-10 09:47:46

Czoju

Mieszczanin

Zarejestrowany: 2010-06-10
Posty: 1
Punktów :   

Propozycja by Czoju

Witam!

  Mam dla was propozycje,ale to zaraz Na początku chciałem napisać coś o sobie,abyście wiedzieli mniej więcej z kim macie do czynienia. Na imię mam Mateusz ,mam 19 lat ( prawie 20 ) ,mieszkam w stolicy naszego kraju Obecnie gram sam. Swoja przygodę z H&H zaczynałem w Gnieźnie ( nie dosłownie,ale bylem tam gdy Gniezno było jeszcze stertą drzew ) Gdy poznałem już trochę lepiej grę postanowiłem spróbować swoich sił i zamieszkać samemu. Nie miałem zbytniego doświadczenia gdzie powinienem szukać tego "odpowiedniego" miejsca dla mnie ,wiec udałem się na południowy-wschód od Gniezna. Tam przy rzece założyłem swoja pierwsza "leśniczówkę"  Nie minęło kilka dni i gdy wyszedłem po drewno zobaczyłem jak jakiś Rusek niszczy mi moja leśniczówkę. Starałem się coś zrobić ,ale niestety już nic nie moglem. Z gołymi rekami poszedłem szukać nowego miejsca. Udałem się na północ ,około 20 min drogi od Gniezna. Gdy znalazłem tego czego szukałem zaczełem budować swoja małą osadę. Trwało to około tygodnia. Żyło mi się dobrze. Niczego mi nie brakowało ,odwaliłem tam kawal dobre roboty. No tak,wszystko pięknie ładnie, ale ile można samemu. Po tygodniu wyruszyłem s powrotem na południe w poszukiwaniu ludzi. Trafiłem do Gniezna i tam spotkałem niejakiego Pana Lechitę i stad wynika moja propozycja.
   Tworzycie państwo Polan. Projekt ,który realizujecie bardzo mi się podoba, ten handel miedzy wioskami.król ,lordowie,dosłownie wszystko.  Odwiedziłem Gniezno i osadę na północy ( Nie pamiętam jak się ona nazywała ) Myślałem nad tym co mógłbym wnieść do was. Rozmawiałem już wstępnie z Lechita,który pomógł mi znaleźć miejsce ewentualnego mojego zamieszkania, było to miedzy Gnieznem a właśnie ta wioska na północ od niego. Nie jestem bardzo doświadczonym graczem,ale mógłbym zaopatrywać państwo w jedzenie. Mam tutaj namyśli wszystko związane z chlebami,warzywami,rybami i wszystkimi wyrobami z mięsa. Oczywiście mam nadzieje,ze kiedyś ktoś by mi pomógł bo sam nie dam rady Wytwarzali byśmy jedzenie na skale masowa. Inne wioski składały by u nas zamówienia na różnorakie jedzenie.  Inne wioski nie musiały by się już o to martwic.  Wiem,nie jest to och i ach plan,ale myślę ,ze każda wioska i każda pomoc w państwie polan się przyda. W końcu chcecie ,aby państwo polan było mocarstwem pod względem zbrojnym,ale kazda armia musi coś jeść Wiec pojawiam się ja z moja wioska.
  Co wy na to ? Jeżeli macie jakieś zastrzeżenia to piszcie śmiało Pzdr.

Offline

 

#2 2010-06-13 21:06:32

Skarin

Administrator

Zarejestrowany: 2010-06-03
Posty: 10
Punktów :   

Re: Propozycja by Czoju

Osobiście jestem jak najbardziej za! Jeżeli chodzi o Twoje ewentualne zamieszkanie, obawiam się że chodziło Ci o Gryfogród (farma z palisadą) -> miejscowość uległa rozbiórce w celu wsparcia innych miast.
Myślę, że można by zrobić coś w rodzaju sporej farmy, która byłaby w środku kraju (łatwiejszy transport jedzenia).

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl